Fåtölj 1900-talets andra hälft

292163

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, lös dyna som kan andvändas som extrabädd, djup 100, bredd 86, sitthöjd ca 36, maxhöjd 69 cm

Nyklädd dyna i tyg Lumimarja Marimekko, bruksslitage

Rum 17

Budhistorik (9 bud)
1682557
650
1681770
600
1682556
600
1681770
550
1682038
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.