Bram Bogart multipel/blandteknik

292162

BOGART, Bram (Holland, 1921-2012): "Untitled", signerad, numrerad och daterad Bram Bogart -97, edition 99 exemplar, multipel/blandteknik på duk, 105x94 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägares mor

Rum 17

Budhistorik (25 bud)
1690235
7 000
1690234
6 800
1690233
6 600
1690210
6 400
1690208
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.