Fåtöljer

292161

FÅTÖLJER 5 st, FOTPALL, 1960-70-tal, möjligen Finland, grönlaserad björk, lösa kuddar i Marimekko-tyg, fåtöljerna kan ställas i hop till en längre eller kortare soffor, sitthöjd ca 43, rygghöjd 78, bredd 58 cm

smärre slitage

Rum 15

Fåtöljer

Budhistorik (7 bud)
1683370
1683341
1 400
1683336
1 300
1683299
1677640

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.