Ram 1800-tal

292158

RAM, 1800-tal, fanérad med mahogny, svärtade detaljer, innermått 43,5x60 cm, ytttermått 55,5x72,5 cm

Slitage

Diverse

Rum 3

Ram 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
1682398
450
1682370
1682397
1682370
1680659

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.