Spegel med konsol Karl Johan

292157

SPEGEL med konsolbord, 1800-tal, Karl Johan, magogny, spegelnshöjd 187x94, konsolens höjd 40, 90x46 cm

Fanerskador

Möbler, Speglar

Rum 9

Spegel med konsol Karl Johan

Budhistorik (14 bud)
1682208
2 400
1677584
1677584
1 800
1679763
1 700
1677584

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.