Monica Lorentzon oljemålning

292128

LORENTZON, Monica (född 1940): Stilleben med blommor, signerad M Lorentzon, olja på papp, 70x50 cm

Fack 18

Monica Lorentzon oljemålning

Budhistorik

2015-02-11 kl 14:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.