Roberto Matta etsning

292123

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Flute, signerad Matta, färgetsning, 38/40, 27x20,5 cm

Fack 4

Roberto Matta etsning
Budhistorik (8 bud)
1674183
1686269
1674183
1 400
1686260
1 300
1674183

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.