Erik Gnista oljemålning

292122

GNISTA, Erik (1898-1954): Barn i vagga, signerad, olja på pannå, 51x62 cm

dukhål

Fack 10

Erik Gnista oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1686876
2015-02-13 20:38:27

2015-02-13 kl 21:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.