Joan Miro färglitografier.

292106

MIRO, Joan (1893-1983): (2) Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 379 resp 377, 37x27 cm

Fack 1

Joan Miro färglitografier.

Budhistorik (15 bud)
1682746
1682753
1682746
1682739
1682739

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.