Joan Miro färglitografier

292105

MIRO, Joan (1893-1983): (2) Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 369 resp 375, 37x27 cm

Fack 4

Joan Miro färglitografier

Budhistorik (17 bud)
1682935
1 300
1682897
1682933
1682897
1682931

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
1 400

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.