Marc Chagall, Färglitografi

292104

CHAGALL, Marc (1887-1985): "Devant St Jeannet", osignerad litografi, färglitografi ur bokverk, Mourlot 646, 31x23,5 cm

Fack 8

Marc Chagall, Färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1682561
750
1682069
700
1682069
550
1682560
500
1682069

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.