Nils Nilsson Skum Blandteknik

292100

SKUM, Nils Nilsson (1872-1951): Renrajd, signerad och daterad 1943, blandteknik, ca 26x 33 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Nils Nilsson Skum Blandteknik

Budhistorik (7 bud)
1687069
6 400
1687068
6 200
1677002
6 000
1676995
5 000
1676305
4 200

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.