Jörgen Fogelquist litografi

292098

FOGELQUIST, Jörgen, (1927-2005): "Ateljébordet", signerad, färglitografi, H.C. 14/35, ca 27x20 cm

Fack 7

Jörgen Fogelquist litografi
Budhistorik

2015-02-11 kl 19:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.