Hydman Vallien litografi

292092

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, litografi, 54x40

Fack 15

Hydman Vallien litografi
Budhistorik (21 bud)
1682938
1682930
1 400
1682925
1 300
1682915
1682921

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.