Hydman Vallien litografi

292091

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, litografi, 54x40

Fack 18

Hydman Vallien litografi
Budhistorik (20 bud)
1683844
1683848
1 400
1683844
1 300
1683842
1683839

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.