Per Wilhelm Wahlroos oljemålning

292085

WAHLROOS, Per Wilhelm (född 1975): Komposition, monterad i plexilåda, osignerad, olja på pannå, 66x51 cm

Rum 5

Budhistorik (18 bud)
1683147
1683029
950
1682893
900
1682905
900
1682893
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.