Makode Linde oljemålning

292083

LINDE Makode (född 1983): Komposition med figurer, osignerad, olja på duk, 110x160 cm
Inköpt direkt av konstnären

Tryckmärken

Rum 5

Makode Linde oljemålning

Budhistorik (64 bud)
1683843
30 000
1683858
29 000
1683843
28 000
1683850
27 000
1683843
26 000

Slutpris SEK:
30 000
2 895 EUR, 3 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.