Bokskåp Karl Johanstil

292073

BOKSKÅP, 1 par, Karl Johan-stil, 1900-talets första hälft, fanerat i mahogny, kolonetter, 3 skåpsdörrar med glas vardera, 16 hyllplan medföljer, höjd 161, 175x40 cm

Smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 5

Bokskåp Karl Johanstil

Budhistorik (7 bud)
1683133
8 000
1683131
6 400
1681220
3 600
1679115
2 400
1678224

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.