Terrinfat tallrikar i porslin Rörstrand

292069

TERRINFAT, DJUPA TALLRIKAR, 2 st, porslin, Rörstrand, 1900-talets början, art nouveau, relifdekor av växter, diameter 24,5-31,5 cm

En tallrik med lagning

Keramik/Porslin

Monter 24

Budhistorik (2 bud)

1682360
1670829

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.