Serveringsvagn teak

292067

SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, teak samt laminatskiva, höjd 66, 67x45 cm

Bruksslitage

Rum 8

Serveringsvagn teak

Budhistorik (8 bud)
1683347
650
1683334
600
1683286
550
1679772
500
1680082
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.