Vjeteslav Kluichnikov oljemålning

292056

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Stilleben, signerad Kluichnikov, olja på duk, ca 55x73,5 cm

Rum 3

Budhistorik (10 bud)
1682008
3 200
1678996
1672565
2 800
1669367
2 600
1668988
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.