Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

292050

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Syrener i korg, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 60x73 cm

Rum 3

Budhistorik (11 bud)
1681125
1681121
3 800
1681118
3 600
1681119
3 600
1681118
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.