Johannes Olsson oljemålning

292044

OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1978, olja på duk, 134x134 cm

Färgbortfall

Rum 11

Johannes Olsson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1681655
2 800
1670296
2 600
1681654
2 600
1670296
2 400
1681653

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.