Ring 18 k guld

292037

RING, 18 k guld, fasetterad buteljgrön sten, ringstorlek ca 22 mm, vikt ca 36,5 g

Sten med repor och nagg

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k guld

Budhistorik (16 bud)
1690619
6 800
1686123
6 600
1690618
6 600
1686123
6 400
1685971
6 200

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.