Fickur i 14 k

292032

FICKUR, 1800-talets slut, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i 14 k guld, breguetspiral, lagerstenar med skruvade chautonger, ankargång, boett nr: 64056, diameter 52,5 mm, vikt ca 89 g

Boett med buckla, slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Monter 20

Fickur i 14 k

Budhistorik (4 bud)

1680907
3 400
1677120
3 200
1675062
1673264

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.