Takarmatur 1940-tal

292031

TAKARMATUR, 1940-tal, patinerad plåt samt pergamodi, fransar, höjd ca 50, diameter 50 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 4

Takarmatur 1940-tal

Budhistorik (15 bud)
1681178
1679964
950
1681176
950
1679964
850
1678467

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.