Lilla Åland

292021

STOLAR, 4 st, 2000-tal, design Carl Malmsten, "Lilla Åland", svartmålade

Slitage

Rum 8

Lilla Åland

Budhistorik (16 bud)
1681830
4 400
1669269
4 200
1681829
4 200
1669269
1670111

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.