Ardy Strüver blandteknik

292006

STRÜVER, Ardy (född 1939):"Rainy daydream", signerad och daterad Ardy New York I-1985, blandteknik, 57x76 cm

Rum 4

Ardy Strüver blandteknik

Budhistorik (7 bud)
1680955
4 800
1673747
4 600
1673747
1671417
3 200
1669135

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.