Esias Thorén färglitografi

292004

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition med ansikte, signerad och daterad Esaias Thoren-60, färglitografi, 32x41 cm

Gulnad

Fack 10

Esias Thorén färglitografi
Budhistorik (35 bud)
1681639
1681640
3 800
1681639
3 600
1681637
3 400
1675641
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.