Madeleine Pyk oljemålning

292001

PYK, Madeleine (född 1934): "Påskdagen", signerad M. Pyk, olja på duk, 94x74 cm

Rum 6

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (22 bud)
1680960
10 500
1681755
10 500
1680960
10 000
1681754
9 800
1680960
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.