Byrå Louis XVI stil

291994

BYRÅ, 1920/30-tal, Louis XV stil, vitmålad och bronserad, höjd 70, 69,5x43 cm

Ytslitage och senare ommålad

Rum 6

Byrå Louis XVI stil

Budhistorik (18 bud)
1681912
1 300
1681934
1681912
1681933
1681912
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.