Fartygsratt 1900-talets första hälft

291987

FATYGSRATT, 1900-talets första hälft, troligen från Liselotte f d Brixtontrålare, diameter ca 49 cm

Bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
1668756
1679309
750
1668756
700
1679308
650
1668756
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.