Ring 18 k guld

291986

RING, 18 k guld, rökkvarts med fasetterad undersida, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 7,8 g

Sten med repor, bucklor

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k guld

Budhistorik (20 bud)
1692380
2 400
1692376
1692379
1692376
1 900
1692368
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.