Fotogenlampa ljusstake för skeppsbruk

291983

FOTOGENLAMPA, LJUSSTAKE, 1900-talets första hälft, för skeppsbruk, kardanupphängda, mestadels vitmetall, höjd ca 11-38 cm

Skador, slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 3

Budhistorik (5 bud)
1680583
500
1681357
450
1680583
1680423
1668550

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.