Lanternor 1900-talets första hälft

291975

LANTERNOR, 4 st, 1900-talets första hälft, varav en märkt "Port", 2 för styrbord och 2 för babord, höjd ca 20-25 cm

Omarbetade, slitage

Diverse

Rum 3

Budhistorik (10 bud)
1681456
750
1681383
700
1681213
650
1680828
600
1680206
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.