Golvlampa teak

291973

GOLVLAMPA, 1940-tal, bottenplatta och stång i teak, märkt "NS Läslampa 90B", höjd 148 cm

Skärm med fläckar och skador

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Golvlampa teak

Budhistorik (4 bud)

1680926
450
1680921
1679658
1668645

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.