Lejdare 1900-talets första hälft

291969

LEJDARE, invändig, 1900-talets första hälft, betsad, fotsteg klädda i pergament, höjd ca 168, bredd 37 cm

Bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 4

Budhistorik (21 bud)
1681850
3 600
1681849
3 400
1681841
3 200
1681841
1681844

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.