Skrivbord engelsk stil

291962

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mörkbetsat, klädd skiva, lådor med mässingsbeslag, höjd 74,131x67 cm

Bruksslitage

Rum 12

Skrivbord engelsk stil

Budhistorik (24 bud)
1681467
2 600
1681339
2 400
1681339
1680669
1680669
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.