Namnbräda "Vindy Sandy"

291957

NAMNBRÄDA, 1900-talets första hälft, "Vindy Sandy", bemålad, längd ca 158 cm
PROVENIENS: Vindy Sandy, skuta från Södertälje

Senare bemålad, sprickor

Diverse, Nautica/Technica

Rum 4

Namnbräda

Budhistorik (25 bud)
1681952
2 800
1681459
2 600
1681666
2 600
1681459
2 400
1681665

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.