Matbord 4 stolar

291955

MATBORD, med iläggsskiva, 4 STOLAR, 1970-tal, bok, bordets höjd 72, diameter 110, total längd 160 cm

Bruksslitage

Rum 9

Matbord 4 stolar

Budhistorik (14 bud)
1681484
1669039
1681483
1669039
1 900
1681482
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.