Lanternor 1900-talets första hälft

291953

LANTERNOR, 2 st, koppar, 1900-talets första hälft, för styrbord och babord, höjd ca 31 cm

Ett glas med nagg, ett glas med nagg och sprickor

Diverse, Nautica/Technica

Rum 3

Budhistorik (17 bud)
1681154
1 300
1681069
1681153
1681069
1678180
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.