Junghans väggur

291942

JUNGHANS, Ato, väggur, omkring 1960-tal, batteridrivet verk av förgylld mässing, vit urtavla , glasat fodral, höjd 34 cm

Klockor/Ur

Rum 14

Junghans väggur

Budhistorik (6 bud)
1672135
1681682
1672135
1670821
950
1670821

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.