Mikroskop C Reichert Wien

291929

MIKROSKOP, C Reichert Wien, nummer 43345, i mahognylåda märkt Cornelius Knudsen Köpenhamn, med 3 okular samt 6 objektiv, höjd ca 30 cm

Funktion ej testad , slitage, låda saknar nyckel samt med ytskador

Diverse, Nautica/Technica

Monter 19

Mikroskop C Reichert Wien

Budhistorik (25 bud)
1681584
3 600
1681587
3 400
1681584
3 200
1681582
1681563
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.