Reinlold Ljunggren litografi

291908

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Diana, signerad R Ljunggren, HCXXXIV/XL färglitografi, ca 32x47 cm

Fack 10

Reinlold Ljunggren litografi
Budhistorik (21 bud)
1681025
1 400
1681022
1 300
1681019
1680398
1680130

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.