Ivar Morsing oljemålning

291904

MORSING, Ivar (1919-2009): Gatubild i sydfrankrike, signerad I. Morsing, olja på pannå, 22x23 cm

Monter 20

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1681651
1 400
1681643
1 300
1681650
1681643
1678682

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.