Orientmatta

291895

ORIENTMATTA, Bakhtiari, antik, ca 208x98 cm

Reducerade kortsidor, slitage, långsidor med lagningar

Mattor/Textilier, Äldre och antika mattor

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (4 bud)

1695885
1687789
1687789
1687530

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.