Sydamerikansk skola olja

291887

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sydamerikansk skola, 1800-tals början): Religiöst motiv av en biskop, olja på duk, upprullad i träfodral, 70x56 cm

Skador, hål, färgbortfall, sprickor, oramad

Konst, Äldre måleri

Rum 3

Sydamerikansk skola olja

Budhistorik (8 bud)
1680674
850
1680990
1680674
650
1680748
600
1680674
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.