Ampel Karl Johan

291874

AMPEL, Karl Johan, för 8 ljus, förgylld och mörkpatinerad mässing, dekor av växtornamentik, höjd 63 cm

smärre kompletteringar, slitage, en manschett avvikande

Belysning, Taklampor

Rum 4

Ampel Karl Johan

Budhistorik (11 bud)
1681296
5 000
1678983
4 800
1681295
4 600
1678983
4 400
1678419
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.