Eric Lundberg

291869

ERIC LUNDBERG (född 1918): (2) Kompositioner, signerade Eric Lundberg, 1956-57, olja på duk respektive pannå, 80x56, 61x71 cm

slitage

Fack 6

Eric Lundberg

Budhistorik (12 bud)
1712928
1712931
1712928
950
1712930
900
1712928
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.