Pennfodral metall

291861

PENNFODRAL, metall, Kina, 1900-tal, inläggningar i stiliserat mönster, genombruten ovansida, längd 20,5 cm

Bruksslitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 1

Pennfodral metall

Budhistorik (39 bud)
1688104
3 600
1688103
3 400
1688102
3 200
1688099
1688099
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.